775 420 888 obchod@hammock.cz

Košík

Hamaka DD Steve Backshall Jungle Hammock

4,185 

Vydejte se za dobrodružstvím s houpací sítí DD Steve Backshall Jungle Hammock, která byla navržena ve spolupráci se známým cestovatelem Stevem Backshallem. Tato houpací síť obsahuje řadu zlepšováků a nabízí pohodlný, lehký a inovativní design připravený na jakoukoli výpravu do divočiny.

Poslední kus

Katalogové číslo: DDH-SBH Kategorie: Štítky: ,

Popis

Navrženo ve spolupráci se Stevem Backshallem

Steve je britský dobrodruh, moderátor a spisovatel. Již mnoho let podniká expedice na nejnehostinnější místa světa. Nyní spojil síly s DD Hammocks, aby společně navrhli houpací síť. Po měsících diskusí a zdokonalování vznikla hamaka DD Steve Backshall Jungle Hammock. Hamaka plná vychytávek, které oceníte nejen v džungli.

Rychlý a praktický závěsný systém

Snadné a rychlé zavěšení hamaky zaručuje kombinace lehkých a pevných Dyneemových smyček na hamace a popruhů Daisy Chain s mnoha oky. Ty se omotají okolo stromu a secvaknou karabinou. Velké množství ok umožňuje hamaku napnout dle potřeby bez zbytečného převazováni. Toto řešení je nejen komfortní, ale navíc je také šetrné ke kůře stromů.

Neproniknutelná moskytiéra

Hustě tkaná moskytiéra si bez problému poradí se vším hmyzem, který může džungle nabídnout. Poradí si ale i s nechvalně proslulou skotskou muškou midge, či naším komárem. O její napnutí se na rozdíl od jiných hamak od DD stará pouze jedna oblouková tyčka v oblasti hlavy. To snižuje hmotnost a urychluje pověšení hamaky.

Další vychytávky

Mezi další praktické vychytávky patří dvojité dno, které umožňuje do hamaky pohodlně vložit karimatku, či jiné zateplení. Hamaka je připravena i na použití underquiltu a disponuje několika oky po obvodu pro jeho snadné upevnění. V neposlední řadě má houpací síť několik vnitřních kapes na drobnosti, které chcete mít během noci po ruce.

Vyrobeno z recyklovaných materiálů

I když to na první pohled možná nevypadá, hamaka je vyrobená ze speciálního DD recyklovaného polyesteru. Ten je nejen velmi pevný a prodyšný, ale navíc je vyroben z více než 200 plastových lahví.

Co o hamace říká sám Steve?

https://vimeo.com/766459136

Balení obsahuje

  • 1x hamaka DD Steve Backshall Jungle Hammock
  • 2x Dyneema úvazové smyčky
  • 2x DD karabina
  • 2x popruh Daisy Chain
  • 1x oblouková skládací tyčka
  • 2x elastická šňůra
  • 1x vak pro sbalení

Další informace

Hmotnost 1614 g
Hmotnost hamaky

1050g

Výrobce

Rozměr hamaky

Maximální nosnost

Dvouvrstá

Vstup

Barva