775 420 888 obchod@hammock.cz

Košík

Zateplená hamaka OUTDOOR II

8,208 

Hamaka OUTDOOR II s integrovaným zateplením do -5 °C vám poskytne optimální pohodlí i v chladnějším počasí. Kromě zateplení disponuje hamaka asymetrickým střihem, integrovanou moskytiérou, závěsným systémem Whoopie Slings, ridgeline, odolným RipStop materiálem s nosností 250 kg a praktickou tmavě olivovou barvou, která skvěle splyne s okolní přírodou.

Poslední kus

Katalogové číslo: FH-OUTDOOR-II Kategorie: Štítky: , ,

Popis

Integrované zateplení

Hamaka OUTDOOR II je vybavena integrovaným zateplením, které vás udrží v teple až do -5 °C. Díky pevnému uchycení zateplení přímo na hamaku je pokaždé přesně tam, kde má být. Není tedy nutné zateplení při každém věšení hamaky nastavovat. Díky tomu je zavěšení hamaky opravdu snadné a rychlé. Během teplejšího počasí je možné regulovat tepelnou izolaci přímo z hamaky za pomoci 5 gumových popruhů.

Vytvořena pro pohodlný spánek

Houpací síť OUTDOOR II byla pečlivě navržena s ohledem na maximální pohodlí během spánku. Kromě integrované moskytiéry a lanka ridgeline pro optimální prověšení hamaky, tento model také vyniká asymetrickým střihem. Tento design napomáhá k rovnoměrnějšímu ležení po diagonále, minimalizuje tlak na záda a zvyšuje celkové pohodlí během spánku.

Rychlé zavěšení se systémem whoopie slings

Hamaka je vybavena praktickým nastavitelným závěsným systémem Whoopie Slings, který výrazně zkracuje čas potřebný k jejímu zavěšení. Tento systém navíc umožňuje jednoduché napnutí sítě bez převazování.

Klíčové vlastnosti

  • integrované zateplení do -5 °C
  • asymetrický střih pro pohodlný spánek
  • rozměr 315 x 150 cm
  • integrovaná moskytiéra
  • integrovaný nastavitelný závěsný systém whoopie slings
  • ridgeline s dvěma kapsičkami na drobnosti
  • odolný materiál s nosností 250 kg v ripstopově vazbě

 

 

Další informace

Hmotnost 1800 g
Rozměry 32 × 20 × 20 cm
Výrobce

Rozměr hamaky

Barva

Vstup