775 420 888 obchod@hammock.cz

Košík

Péřový underquilt OTUL AUR 420 Snowy White

9,680 

Ultralehký péřový underquilt do chladných podmínek vyrobený ze 100% recyklovaného ripstop nylonu Tsubasa LOTUS a plněný husím peřím. Poskytuje lepší izolaci a pohodlí než tradiční karimatka.. Vznikl ve spolupráci prvotřídních značek Lesovik a Aura.

Poslední kus

Katalogové číslo: OTUL-AUR420-SW Kategorie:

Popis

Základní informace

OTUL AUR 420 je nejteplejším underquiltem z řady OTUL. Má obdélníkový tvar s rozměry 200×110 cm. Váží ďábelských 666 g a dá se sbalit do praktického balení velikosti melounu. Je určen do chladných podmínek od podzimu do jara. Vyjádřeno teplotně: komfortní vyspání vám zajistí přibližně při teplotách -8-10°C.

Izolace

Underquilt je plněn 420 gramy husího peří. Peří drží na místě důmyslné trapézové prošívání, tudíž se výplň nemůže nikam posunout. Ve střední části underquiltu (tedy tam, kde máte záda, ramena a boky) jsou jednotlivé komory s peřím prostornější, což poskytuje ještě lepší izolaci tam, kde je to nejvíce potřeba. Husí prachové peří vykazuje lepší izolační vlastnosti než běžně používaná syntetická vlákna.

Upevnění na hamaku

Péřové zateplení OTUL AUR 420 se na hamaku instaluje velmi snadno (celková montáž vám dle výrobce zabere pouhou minutu a půl) a nebudou vás zde obtěžovat žádné zbytečné doplňky ani vychytávky. Díky přezkám si stupeň zateplení upravíte i vleže. Dalším skvělým prvkem underquiltu OTUL AUR 420 je systém Desparizer – malá chytrá přezka, jíž se dá underquilt zvednout až o 10 cm a tím uzavřít prostor kolem ramen a nohou– tedy tam, kde je vaše tělo nejvíc vystaveno riziku prochladnutí.

Další využití

Rychloupínací závěsný systém umožňuje Underquilt OTUL AUR 420 během několika vteřin přeměnit na přikrývku, která může nahradit spacák, případně ji rozložit na zem a použít jako kempinkovou deku.

 

Hlavní přednosti

  • nízká hmotnost 666 g
  • recyklovaný materiál plněný husím peřím
  • účinnější izolace než při použití karimatky
  • snadné použití a instalace
  • možnost použít i jako přikrývku či kempinkovou deku

Další informace

Hmotnost 666 g
Výrobce

Rozměr

Pro teploty

Od -8°C do 10°C

Materiál

Izolace

Hmotnost výplně

420 g