775 420 888 obchod@hammock.cz

Cart

Sale!

Ultralehká krycí plachta Groza UL Mayfly Green

111.56

Groza UL v barvě Mayfly Green je se svojí váhou 450 g a rozměrem 300 cm x 300 cm jedna z nejlehčích plnohodnotných krycích plachet na evropském trhu. Váha však není její jedinou předností. 19 upevňovacích bodů a lanka s napínacím systémem vám umožní z Grozy postavit nepřeberné množství přístřešku během několika málo minut.

In stock

SKU: GROZA-UL-CROC Category:

Description

Základní informace

Groza UL je ultralehká nepromokavá čtvercová plachta, kterou je možné použít buď jako střechu nad hamaku, nebo i samostatně jako ultralehký přístřešek. Díky své velikosti 300 cm x 300 cm a 19 upevňovacím bodům je možné plachtu zavěsit mnoha různými způsoby.

Aby bylo zavěšení plachty co nejjednodušší a nejrychlejší, je navíc vybavena několika lanky s napínacím systémem, což vám umožní krycí plachtu řádně napnout i bez znalosti uzlů.

K výrobě ultralehké plachty Groza UL je použit silnylon v mikroripstopové vazbě. Plachta je proto plně vodotěsná, odolná proti větru i proti mechanickému poškození. Vazba mikroripstop navíc chrání textilii před roztržením v případě jejího propíchnutí. Nejvíc namáhané části jsou navíc zpevněny laserem řezaným hypalonem. Celá plachta je vyztužena polyamidovými pásky, které pomáhají rovnoměrně rozložit síly působící na plachtu, čímž prodlužují její životnost.

Hlavní vlastnosti

  • velikost 300 x 300 cm
  • ultralehké provedení – váha 450 g
  • 19 upevňovacích bodů
  • integrovaná lanka pro snadné napnutí

Additional information

Weight 450 g
Výrobce

Barva

Vodní sloupec