775 420 888 obchod@hammock.cz

Cart

Hamaka Blackbird XLC SL

319.60

Nadstandardně vybavená hamaka, která je právem označována za jednu z nejlepších houpacích sítí na trhu. Blackbird XLC SL se může se pyšnit plně odnímatelnou moskytiérou, zavěšením Whoopie slings a mnoha dalšími praktickými vychytávkami. Díky vysoké kvalitě je hamaka vhodná pro nejnáročnější podmínky a expediční cestování.

In stock

Description

Základní informace

Warbonnet Blackbird XLC SL je do nejmenších detailů propracovaná hamaka, kterou ocení každý náročný cestovatel. Beze zbytku naplňuje přísloví „jak si kdo ustele, tak si lehne’’, protože nabízí nadstandardní komfort spánku v každém ročním období. Vysoce kvalitní materiály, možnost variabilního rozšíření o další doplňky a řada inovativních prvků z ní dělají jednu z nejpohodlnějších hamak na světě.

 

Odolný materiál

Syntetická tkanina Dream-Tex, vyvinutá speciálně pro houpací sítě, kombinuje tradiční ripstopovou vazbu s diamantovou mřížkou. Vytváří tak látku s neuvěřitelně pohodlnou texturou a zároveň odolnou proti poškození. Přidejte fantastický poměr pevnosti, nízké hmotnosti a pružnosti a máte ideální houpací síť, která vám bude sloužit dlouhou dobu.

 

Pohodlí na prvním místě

Promyšlený asymetrický design je klíčovým prvkem, který odlišuje hamaku Blackbird XLC od mnoha dalších na trhu. Díky střihu hamaky můžete ležet prakticky úplně vodorovně. To zajišťuje vysoký komfort a dovoluje spát nejen na zádech, ale i na boku. Velkorysé rozměry hamaky umožňují využít jí pro postavy až do 210 cm výšky.

 

Praktické vychytávky

 • Footbox – Tento rozšířený prostor posouvá pohodlí modelu Blackbird XLC o další level výše. Umožňuje posunout nohy do stran, zpříjemňuje spaní a eliminuje tlak na lýtka, který může u citlivějších osob vyvolávat křeče.
 • Obvodový zip – Zip na obou stranách moskytiéry dovoluje houpací síť zcela rozepnout po celé délce. Díky tomu můžete vstoupit nebo vystoupit na straně, kterou preferujete nebo jaká je lepší vzhledem k okolnímu terénu.
 • Odkládací polička – Blackbird nabízí jedinečnou vychytávku v podobě velké úložné „police“ umístěné poblíž hlavy uživatele. Můžete si do ní schovat mobilní telefon, ponožky, láhev s vodou, rukavice a další věci, které potřebujete mít rychle na dosah.

 

Komáři nemají šanci

Součástí hamaky je jemná plně odepínací moskytiéra, která vás spolehlivě ochrání před otravným hmyzem. Jemná síťovina je ušitá tak, abyste po napnutí bočních popruhů měli kolem hlavy dostatek volného místa. Pokud moskytiéru zrovna nepotřebujete a chcete například snížit hmotnost, lze ji zcela oddělit a nechat doma.

 

Závěsný systém

K hamace jsou standardně dodávána tzv. Whoopie slings. Jde o speciální tenká lanka se samosvornými smyčkami, která jsou lehčí a skladnější než tkaloun s karabinami. Umožňují však stejně pevné zavěšení s možností nastavení délky i po zavěšení hamaky. Systém používá speciální lano Amsteel, vyrobené splétáním materiálu Dyneema. Vyniká extrémní pevností, sbalitelností a hmotností pouze 5g/m. Pro co nejsnadnější zavěšení doporučujeme kombinovat závěsný systém s párem karabin SMUK.

 

Navrženo profesionály

Designové prvky této hamaky od footboxu přes polici až po systém zavěšení jsou jednoduše geniální. Když v ní spíte, víte, že ji navrhli lidé, kteří skutečně používají outdoorové vybavení v praxi. Podle nezávislých testů a recenzí ostřílených bushcrafterů se jedná o jednu z nejpropracovanějších a nejpohodlnějších hamak na světě. Přidejte k tomu skutečnost, že veškerá výroba Warbonnetu je umístěna v Coloradu v USA, a dojdete k přesvědčení, že jde o investici, která se vyplatí.

 

Klíčové vlastnosti:

 • vysoce kvalitní materiály
 • odnímatelná moskytiéra
 • závěsný systém Whoopie slings pro jednoduché a rychlé zavěšení
 • vnitřní polička na vybavení
 • asymetrický tvar
 • nosnost 160 kg
 • pro dobrodruhy do výšky 210 cm
 • oboustranný vstup
 • vyrobeno v USA

 

 

Additional information

Weight 690 g
Dimensions 35 × 16 × 16 cm
Výrobce

Barva

Rozměr hamaky

Materiál hamaky

Popruhy

Vstup