775 420 888 obchod@hammock.cz

Košík

Péřový underquilt OTUL AUR 120 Snowy White

7,499 

Ultralehké zateplení pod hamaku do teplejších podmínek. Vyrobeno ze 100% recyklovaného ripstop nylonu Tsubasa LOTUS a plněné husím peřím. Poskytuje lepší izolaci a pohodlí než tradiční karimatka. Vzniklo ve spolupráci prvotřídních značek Lesovik a Aura.

Poslední kus

Katalogové číslo: OTUL-AUR120-SW Kategorie:

Popis

Základní informace

Underquilt OTUL AUR 120 má obdélníkový tvar s rozměry 200×110 cm. Váží pouhých 350 g a dá se sbalit do velmi malého praktického balení. Underquilt je určen do teplejších podmínek. Komfortní vyspání vám zajistí přibližně při teplotách 8–18 °C.

Izolace

O tepelnou izolaci se stará 120 gramů husího peří. To drží na místě důmyslné trapézové prošívání, tudíž se nemůže nikam posunout. Ve střední části zateplení (tedy tam, kde máte záda, ramena a boky) jsou jednotlivé komory s peřím prostornější, což poskytuje ještě lepší izolaci tam, kde je to nejvíce potřeba. Husí prachové peří vykazuje lepší izolační vlastnosti než běžně používaná syntetická vlákna.

Upevnění na hamaku

Péřové zateplení OTUL AUR 120 se na hamaku instaluje velmi snadno (celková montáž vám dle výrobce zabere pouhou minutu a půl) a nebudou vás zde obtěžovat žádné zbytečné doplňky ani vychytávky. Díky přezkám si stupeň zateplení upravíte i vleže. Dalším skvělým prvkem underquiltu OTUL AUR 120 je systém Desparizer – malá chytrá přezka, jíž se dá underquilt zvednout až o 10 cm a tím uzavřít prostor kolem ramen a nohou– tedy tam, kde je vaše tělo nejvíc vystaveno riziku prochladnutí.

Další využití

Rychloupínací závěsný systém umožňuje Underquilt OTUL AUR 120 během několika vteřin přeměnit na přikrývku, která může nahradit spacák, případně ji rozložit na zem a použít jako kempinkovou deku.

 

Hlavní přednosti

  • nízká hmotnost 335 g
  • recyklovaný materiál plněný husím peřím
  • účinnější izolace než při použití karimatky
  • snadné použití a instalace
  • možnost použít i jako přikrývku či kempinkovou deku

Další informace

Hmotnost350 g
Výrobce

Rozměr

Pro teploty

Od 8°C do 18°C

Materiál

Izolace

Hmotnost výplně

120 g